AKSESUARLAR

Tekstil aksesuar ürünleri genellikle tekstil sektörü içinde kullanılan ve tekstil ürünlerinin birbirlerine birleştirilmesi, süslenmesi ve kişiye göre ayarlanılabilir olmasını sağlamak amacıyla plastik, polyester, akrilik, metalize gibi maddelerden imal edilmiş ürünlerdir. Bu aksesuarlar moda tasarımcıları tarafından kıyafetlerin daha estetik ve göz alıcı olması için kullanılmaktadır.

 

❝ Özel imalat düğmeler için,
lütfen iletişime geçiniz. ❞

İLGİLİ KATEGORİLER

İLGİLİ KATEGORİLER

DETAYLI BİLGİLER

 1. Aksesuarlar nerelerde kullanılır?

  Tekstil sektörü içinde kullanılan aksesuarlar başlıca şu şekilde sıralanabilir; boncuklar, klipsler, çıtçıtlar, marka levhaları, gömlek mandalları, çanta tokaları, sütyen ayar halkaları ve aşçı düğmeleri en yaygın kullanılan aksesuar ürünlerindendir. Sayılan bu aksesuarlardan da anlaşılacağı üzere tekstil aksesuarları küçük boyutlarda olmasına karşı birçok tekstil ürününde kullanılmakta ve önemli derecede kıyafete etki etmektedir. Daha kaliteli bir kıyafet üretmek isteyen tekstil şirketleri, üretim yaptıkları ürünlere tekstil aksesuarları ekleyerek onları hem daha kullanışlı hale getirmekle beraber daha da estetik olacak şekilde tasarlamaktadırlar.

 2. Aksesuarların üretiminde hangi maddeler kullanılır?

  Boncuklar, çıtçıtlar ve klipsler yaygın olarak plastikten üretilmekle birlikte polyester ve diğer hammaddelerden de üretilmektedir. Seçkin tedarikçilerimizden temin ettiğimiz Poliamid 6 maddesini üretim tesisimizde özenle işleyerek, yüksek kalite standartlarında aksesuarlar elde etmekteyiz. Üretim sırasında enjeksiyon yöntemi ile kendi hazırladığımız kalıplardan geçirdiğimiz plastik hammaddesi daha sonra müşterilerimizin isteği üzerine boyanarak ve parlaklık ayarı yapılarak sunulmaktadır. Üretim tesisimiz içinde bulunan kalıp hanemizde ayrıca müşterilerimizin özel tasarımları için de hazırlık yapabilmekteyiz. Bu sayede hayal gücümüz kadar geniş aksesuar çeşitlerine ve aksesuar modellerine ulaşabilmekteyiz.

 3. Aksesuarlar nasıl üretilir?

  Çanta tokaları, sutyen ayar halkaları, aşçı düğmeleri gibi sıkça kullanılan diğer aksesuar ürünlerini de genellikle poliamid den üretmekteyiz. Müşterilerimizin isteği üzerine bu tekstil aksesuarları akrilik,polyester, metalize gibi diğer hammaddelerden de üretilebilmektedir. Özel olarak temin ettiğimiz likit polyester, uzman kalite kontrol ekibimiz tarafından birtakım testlere tabi tutulmaktadır. Yapılan testler sonucunda Plassan Düğme kalitesine sahip olan hammaddeler üretim tesisimizdeki imalat makinelerimizin olduğu bölüme doğru yola çıkmaktadır. Silindir makinelerden geçen polyester, özel işlemlerin sonunda istenen şekle sahip olarak imalathanemizden çıkmaktadır. Bundan sonraki adımda ise müşterimizin istediği renge boyanarak ve istediği parlaklığa getirilerek paketlenme salonuna aktarılmaktadır.

 4. Aksesuarlar neden tercih edilir?

  Plassan Düğme olarak üretim yaptığımız tekstil aksesuar ürünlerinde her zaman en kaliteli hammaddelerden yola çıkarak, en üst düzeyde hizmet sunmaya çalışmaktayız. Kırılmaz ve yüksek sıcaklığa dayanıklı tekstil aksesuarları üretmekteyiz. Ürünlerimizin hiçbirinde fitalat, ağır madenler ve kanserojen maddeler kesinlikle bulunmamaktadır. Boncuk, çıtçıt, sutyen ayar halkaları, klipsler gibi tekstil sektöründe sıkça kullanılan tekstil aksesuarlarını her zaman söz verdiğimiz zamanda ve en yüksek hizmet standartlarında müşterilerimize sunmaktayız.

 5. Aksesuar üretiminde Plassan Düğme'nin farkı nedir?

  Plassan Düğme olarak müşterilerimizin sadece her model ve çeşit düğme ihtiyaçlarını değil aynı zamanda kullandıkları tüm tekstil aksesuarlarını onlar için özel olarak üreterek, onların her ihtiyaçlarında yanlarında olduğumuz için gurur duymaktayız.

Switch The Language
  error: Content is protected !!